Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Kto sme

Digitálna agentúra NuitBlanche™

Od roku 2010 poskytujeme komplexné online riešenia v oblasti webdevelopmentu, online bezpečnosti a serverových služieb.

bez zbytočných kancelárií - pracujeme na 100% home office
flexibilný pracovný čas --> rýchlejšie vyhotovenie
bohaté skúsenosti z desiatok zákazok z USA
máme vlastné výkonné servery v Nemecku a USA
14
rokov na trhu

IT odborníkov

0

webov a eshopov

0+

spokojných zákazníkov

0+

Realizujeme

Štátna podpora 50% pre online tvorbu

Ako oprávnený realizátor projektu Vytvor.me, Vám vieme byť nápomocní pri komunikácii s poskytovateľom kreatívnych voucherov a v procese podávania žiadostí o kreatívny voucher z národného projektu Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, prostredníctvom Operačného programu Výskum a inovácie. Viac na www.vytvor.me

Využite možnosť získať 50% zo sumy projektu (min. 1000€, max. 5000€) formou štátnej podpory! Ponuka je obmedzená iba počtom žiadateľov. Pre klientov, ktorí aj samotný projekt budú realizovať cez nás, pripravíme kompletnú dokumentáciu a postaráme sa o administratívu.

Realizujeme

Projekty KultMinor

Pre občianske združenia a iné oprávnené organizácie ponúkame pomoc pri žiadostiach o príspevky z Fondu na podporu kultúry národnostných menšín, pre oblasť ich online aktivít (webprezentácie, portálové riešenia, emagazíny, či iné). Preklady a samotná realizácia v 10 jazykoch národnostných menšín nie je problém.