Loading...
Naša ponuka v skratke 2017-05-09T15:24:57+01:00

Eshopy a webstránky, ktoré predávajú

100% responzívny design na mieru, ktorý sa prispôsobí veľkosti displaya každého zariadenia. Takto je prístup na váš web pre zákazníkov jednoduchší a rýchlejší.

Postavené na najnovšom technickom základe, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Update a servis nechajte na nás, pre vás sa stane web bezúdržbový.

Do detailu vyladená SEO optimalizácia stránok a eshopov. Štruktúra, jednoduchosť, texty a obrázky presne tak, aby ste sa vo vyhľadávaní posúvali stále vyššie.

Multimédia nie sú problém – tvoríme komplexné grafické práce od návrhu loga, cez corporate identity, po tvorbu a spracovanie videí, vo všetkých formátoch.

0
úspešných projektov
0
hodín práce
0
reklamácií 🙂

Čo všetko bude web obsahovať?

Tvorba webu
Tvorba webu
Aktualizované technické jadro, plne respoznívny design, admin prostredie, kontaktné formuláre, komentáre, diskusie, integrácia sociálnych sietí, blog, fotogalérie, úpravy pre zrýchlenie načítavania stránky, registrácia v najväčších online katalógoch, integrácia služieb Google, pokročilá SEO optimalizácia a mnohé iné, na základe požiadavky.
HTML, CSS, CMS 100%
PHP, Javascript 90%
Grafika
Grafika
Úprava fotografií, licencia na obrázky z fotobánk, minimalizácia ich veľkosti v kB, ručné popisy v ich tagoch pre lepšie SEO, pokročilé úpravy grafiky v programoch Adobe Photoshop a After Effects, grafické návrhy konceptu, tvorba corporate identity, tvorba loga, viaceré výstupné formáty – PNG, PSD a iné, tvorba reklamných bannerov, videí, atdˇ.
Adobe Photoshop 90%
After Effects 85%
Obchody
Obchody
Integrovaná SEO optimalizácia, bezpečnostný SSL certifikát, intuitívne admin prostredie pre správu obchodu, viacjazyčné obchody, export produktov na Heuréku a iné porovnávače, automatická fakturácia, aut. emaily a SMS, právne aktuálne obchodné podmienky, napojenie na kuriéra, vernostný systém, zľavy a kupóny a desiatky ďalších funkcionalít.
OnPage SEO 100%
Automatizácia 95%

Nájdeme správne riešenie pre vaše podnikanie na webe

Online maklérska činnosť

Internetové obchody – predaj a sprostredkovanie

Ponúkame predaj už hotových a zabehnutých eshopov, ktoré vám uľahčia štart v online podnikaní. Každý takýto projekt prechádza pred predajom rozsiahlou technickou, grafickou a SEO revíziou – vždy teda dostanete to najlepšie. V prípade, ak máte záujem predať váš eshop, ohodnotíme ho, upozorníme na negatíva, ktoré je potrebné odstrániť a nájdeme vám kupujúceho. Eshop s nami predáte rýchlejšie, za lepšiu cenu a o celý technický a právny priebeh predaja sa postaráme my.

Prémiové domény – predaj a certifikácia

Hľadáte tú správnu doménu, ktorá vám na webe pomôže vytvoriť značku a poraziť vo vyhľadávaní konkurenciu? Obráťte sa nás, na základe analýzy kľúčových slov Google navrhneme správne varianty a zabezpečíme odkup prémiovej domény. Iste viete, že určiť cenu prémiovej domény je na malom slovenskom trhu náročné. Ako jediná spoločnosť vám ponúkame dôkladný rozbor všetkých faktorov a určenie nominálnej a trhovej ceny domény. Za jednorazový poplatok 19 € dostanete Certifikát o hodnote domény.

Predaj podnikateľských plánov s know-how

Máte v pláne rozbehnúť online projekt alebo investovať, no chýbajú vám skúsenosti? Ponúkame možnosť odkúpenia hotových podnikateľských plánov overených v reálnej praxi, s kompletným zázemím, kontaktmi a know-how. Vybudujeme funkčný online business model s minimalizáciou podnikateľských rizík a garantovanou mierou zisku. V začiatkoch vám ukážeme správny smer a projekt spoločne rozbehneme, pokým si nebudete jeho prevádzkou úplne istí.

We Thrive On Challenging Projects That Produce Bigger Rewards.